Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » O firmie

O firmie


                                 

Niech Cię zobaczą.

Być zauważonym. Tą maksymą kieruję się w życiu i w pracy. Od tego wszystko się zaczyna. Również historia Tummi Handmade. 
Zatem: geneza. Na początku było tzw. "samo życie": niemożność znalezienia w ofercie salonów i butików niczego, co zasługiwałoby na uszczuplenie uczniowskiego budżetu. Jak już się znajdowało, budżet nie puszczał. Pozostało jedno: zrób to sam. W końcu babcia była krawcową, mama jest krawacową, nie ma sensu walczyć z przeznaczeniem. Spróbowałam i poszło całkiem nieźle. Recepcja moich ubrań była na tyle pozytywna, że zdecydowałam się zaproponować moje projekty innym ludziom. Pod czujnym okiem mamy, z niezastąpionym wsparciem marketingowym i logistycznym przyjaciółki, wypłynęłyśmy na szerokie wody branży odzieżowej.

Niech Cię zobaczą.

Nasze produkty to:
- oryginalne wykroje, oparte na pomysłach własnych lub modyfikacjach powszechnie dostępnych wzorów
- dobre jakościowo i niebanalne kolorystycznie materiały
- staranne wykończenie
- dbałość o detal
- indywidualne podejście (zawsze staramy się uwzględnić potrzeby i pomysły klienta)
W efekcie oferujemy unikatowe, wyraziste, niepowtarzalne stroje. Zapraszamy do zakupu.

Myśl globalnie, kupuj lokalnie. Decydując się na zakup naszych produktów przyczynisz się do wspierania polskiej marki :-) Kasia


---------------------------
Podejmujemy współpracę ze sklepami i butikami w Polsce oraz za granicą. W przypadku zainteresowania ofertą hurtową prosimy o kontakt: kontakt@tummihandmade.pl


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu